طراحی داخلی سایت آریا دکور

محصولات و نمونه کارها


آینه دکوراتیو


خرید آسان

ضمانت محصول

گارانتی اصالت کالا

پشتیبانی تلفنی


ارتباط با ما

ایران، تهران، دولت آباد، خیابان علی‌نواز

itteamiran@gmail.com

۰۹۱۲-۴۲۰۲۳۵۳

تیم تولید محتوا آریا دکور

توضیحات محصول قاب بندی و آینه دکوراتیو:


استفاده از آینه کاری بین کابینت آشپزخانه

یک روش خلاقانه برای زیباتر کردن دکور آشپزخانه استفاده از شیشه رنگی بین کابینتی بر روی دیوارهای بین کابینت آشپزخانه است. اما خلاقیت پایانی ندارد.

آینه کاری پله ها

این روش شاید برای همه خانه‌ها کاربردی نباشد اما برای خانه‌های دوبلکس می‌تواند ایده‌ای خلاقانه باشد. استفاده از آینه‌های دکوراتیو در پله‌ها یک روش زیبا و جذاب از به کار گیری آینه در دکوراسیون داخلی است.

آینه های قدی دکوراتیو

هرچه آینه بزرگ‌تری در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید نور بیشتر و در نهایت فضای بزرگتری ایجاد می‌کنید. آینه قدی از وسایلی است که کمتر کسی می‌داند چطور باید از آن در دکوراسیون داخلی خانه استفاده کند. در صورتی که آینه قدی از بهترین گزینه‌ها برای ایجاد انعکاس و به تصویر کشیدن وسایل خانه شماست.

آینه های گرد دکوراتیو

اغلب اوقات افراد ساده‌ترین راه را برای به کار گرفتن آینده در دکوراسیون داخلی خانه به کار می‌گیرند که استفاده از یک آینه دایره‌ای است. آینه های گرد دکوراتیو از دیگر نمونه آینه‌هایی هستند که استفاده از آنها در دکوراسیون داخلی منزل نمایی جذاب ایجاد میکند.

تاثیر آینه های دکوراتیو در دکوراسیون منزل

آینه‌ی دکوراتیو از جنس شیشه لاکوبل دو جداره برای استفاده در انواع درب‌ها، بهترین ایده برای ایجاد جلوه خاص و کم نظیر در ابتدای ورود به ساختمان است.آینه‌های دکوراتیو با دستگاه‌های مدرن برش داده می‌‌شوند. می‌‌توان انواع طرح‌های خلاقانه را روی آینه‌های دکوراتیو ایجاد و برای تزئین دیوار و سقف استفاده کرد.

آینه ها در دکوراسیون داخلی

از ایده های خلاقانه بدون داشتن کمترین هزینه استفاده از آینه دکوراتیو در دکوراسیون داخلی است که باعث بزرگ نشان دادن فضای خانه می‌شود. استفاده از آینه در خانه‌های لوکس از گذشته‌ها تا به امروز رایج است اگرچه آینه به شکل کاربردی و با انواع طرح‌ها و قاب‌ها در خانه استفاده می‌شود، ولی افرادی که به دنبال داشتن فضاهایی متفاوت هستند، از آینه به عنوان یک عنصر دکوراتیو در فضا سازی استفاده می‌کنند.

نظرات و دیدگاه‌های کاربران:

comment image

سارا محمدی

3 out of 5 stars

من واقعاً مبهوت شدم توسط طراحی شیک و منحصربه‌فرد آینه دکوراتیو از آریا دکور. این محصول نه تنها جلوه‌ای زیبا به اتاقم اضافه کرد، بلکه همچنین فضایی مناسب برای قرار دادن تلویزیون و وسایل چندرسانه‌ای ارائه داد. جنس با کیفیت و پایان‌کار دقیق این محصول نشان از توجه آریا دکور به جزئیات و کیفیت دارد.
comment image

ابوالفضل صفایی

5 out of 5 stars

نصب آسان و کیفیت ساخت برجسته، این محصول را به انتخاب ایده‌آل برای هر کسی تبدیل می‌کند که به دنبال تلفیقی از ظاهر زیبا و عملکرد عالی است.

نقد و بررسی‌ها

نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید.