فروش ویژه کاغذ دیواری ایتالیایی تا 50% تخفیف همین حالا سفارش دهید

کاغذدیواری

کاغذ دیواری نوع پوشش تزئینی ساختمانی است که از جنس های پی وی سی و ناننون و مخملی و الیافی تشکیل شده است.

کاغذدیواری
کاغذی دیواری یا دیوار پوش

 

کاغذدیواری در رابطه با تعریف اینکه کاغذ دیواری (دیوارپوش) چیست می‌توان گفت که پوشش‌هایی تزیینی هستند که برای سطح دیوارهای داخلی فضاهای مختلف بکار می‌روند. از جمله این فضاها می‌توان به ادارات، منازل، فروشگاه‌ها و غیره اشاره نمود. این دیوارپوش، یکی از جنبه‌های طراحی داخلی به شمار می‌آید.

Living room wallpaper

ایجاد فضایی گرم با کاغذ دیواری استوایی .

این دیوارپوش محبوب و زیبا به شکل رول یا به صورت متری به فروش می‌رسد. کاغذدیواری‌ها با چسب مخصوص روی دیوار مورد نظر نصب می‌شوند. جدا کردن آن‌ها از روی دیوار نیز تقریبا ساده است. کاغذ دیواری می‌تواند ساده یا منسوج باشد یا الگوهای گرافیکی داشته باشد. برای چاپ طرح و نقش کاغذدیواری از روش‌های گوناگونی: مثل چاپ سطحی، چاپ به وسیله حکاکی، چاپ سیلک ابریشمی، چاپ دیجیتالی و چاپ با ماشین چرخشی استفاده می‌شود.

کاغذ دیواری چیست

نمونه‌ای از کاغذ دیواری‌های اریا دکورمناسب فضای اتاق خواب .

استفاده از کاغذ دیواری چیست؟

استفاده از کاغذدیواری در دکوراسیون و فضاهای داخلی، پوششی نو و تازه نیست، مدت‌هاست که، این دیوارپوش زینت بخش جداره‌های داخلی و حتی پوشش دهنده اکسسوری‌های جانبی در راستای همگن شدن طرح مایه در ساختمان‌هاست. نخستین بار کاغذ دیواری‌ها در اروپا در دوران رنسانس با استفاده از تکنیک وودکات «برش چوبی» در چاپ به محبوبیت بالایی رسیدند.

دکوراسیون سنتی

نمونه ای از کاغذ دیواری های دوره رنسانس .

از میان کشورها: انگلستان و فرانسه در تولید کاغذدیواری اروپایی پیشگام بودند، با این حال آغازگر تولید کاغذدیواری از منظر تاریخی به چین باستان باز می‌گردد. چراکه چینی‌ها دویست سال قبل از تاریخ میلاد مسیح با استفاده از تولید کاغذ ساقه برنج، به دیوارهای خود پوشش می‌دادند. اما امروزه تغییرات بزرگی در فرایند تولید، طرح مایه‌ها و مواد تولیدی کاغذ‌های دیواری شاهد هستیم، که گواهی بر بهبود کیفیت چاپ، ابعاد، تنوع رنگ‌ها و طرح‌های بی‌نظیر تا موارد دیگر، روز به روز در حال پیشرفت است.

دکوراسیون نشیمن

کاغذ دیواری سنتی برای استفاده در دکوراسیون کلاسیک .

کاغذ دیواری می‌تواند با استفاده از طراحی مدرن و الیاف بافته شده به گونه‌ای یک فضا را زنده کند، که شاید با رنگ زدن دیوارها به نتیجه‌ای مشابه نتوان دست یافت. با طیف وسیع محصولات در حال توسعه در سال‌های اخیر (طیف گسترده از لحاظ قیمتی)، اکنون بهترین زمان برای استفاده از کاغذ دیواری در طرح ریزی و تغییر دکوراسیون می‌باشد.

انواع کاغذدیواری

کاغد دیواری اریادکور مناسب دیوار شاخص فضای پذیرایی .

آشنایی با مراحل تولید کاغذ دیواری 

کاغذ دیواری‌ها امروزه به یکی از پرکاربردترین عناصر دکوری در طراحی داخلی تبدیل شده‌اند. این دیوارپوش‌های تزیینی و زیبا برای دکوراسیون فضاهای مسکونی، اداری، تجاری، درمانی و بسیاری از فضاهای دیگر به کار می‌روند.

دکوراسیون محیط اداری

خلق فضایی خاص و مدرن به کمک کاغذ دیواری سرمه ای .

خصوصیات کاغذدیواری و تنوع طرح و رنگ آن بر هیچ کس پوشیده‌ نیست، ولی کمتر کسی نحوه تولید این پوشش دیواری متمایز و پرطرفدار را می‌داند.

آشنایی با مراحل تولید کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اریا دکور مناسب فضای اداری و تجاری .

طراحی

برای طرح کاغذ دیواری از اسکیس استفاده‌ می‌شود. اسکیس توسط افراد تیم طراحی کشیده‌ می‌شود. پس از انتخاب طرح، آن را با رنگ‌های مختلف تست می‌کنند و بهترین گزینه را انتخاب می‌کنند.

سپس نحوه چاپ طرح انتخاب می‌شود و طرح مورد نظر روی دیوارپوش‌های نمونه امتحان می‌شود تا از صحیح پیش رفتن همه چیز اطمینان حاصل گردد.

طراح کاغذدیواری

طراحان اسکیس به صورت حرفه‌ای با کمک طرح‌های روز و مد کاغذ دیواری‌ها را طراحی می‌کنند .

آماده‌سازی کاغذ دیواری چیست ؟

در مرحله بعدی که مرحله آماده‌سازی است، ورق‌های کاغذی بر پایه چوب و از درخت ساخته می‌شوند. اول، قسمت‌های اضافه درخت مثل پوسته آن جدا شده و مواد باقیمانده آسیاب می‌شوند. سپس به آن‌ها مواد شیمیایی اضافه می‌شود و دوغاب درست می‌گردد.

تولید کاغذ دیواری

مرحله آخر تولید کاغذ دیواری که بصورت رول در می‌آیند .

به دوغاب تشکیل‌شده اکسید کلر و اکسیژن اضافه می‌شود تا مواد مضر و اضافه از خمیر چوب حذف شود. سپس با کمک مواد سفید کننده، رنگ خمیر را تغییر می‌دهند. در آخرین مرحله نیز با توجه به نیاز از فیبرها برای ایجاد بافت در کاغذدیواری استفاده می‌شود.

wallpaper

کاغذ دیواری اکستریم والز کد ۴۰۷۱ با طرح نقش و نگار مناسب فضای پذیرایی و اتاق خواب .

پوشش

در این مرحله باید رنگ اصلی و پایه به مواد مذکور اضافه شود و پوشش‌های پلی ونیل کلراید یا همان پی وی سی، الیاف سلولزی، اکسید تیتانیوم، لاتکس و غیره مورد استفاده قرار گیرند. همچنین در این مرحله، ضخامت دیوارپوش‌ها تعیین می‌شود که با طول عمر کاغذ در ارتباط است.

چاپ کاغذدیواری

با پیشرفت صنعت چاپ کاغذ دیواری‌های جدید به صورت برجسته تولید می‌شوند .

چاپ

مرحله بعدی، چاپ است. برای چاپ این دیوارپوش از چهار تکنیک استفاده می‌شود که عبارتند از: چاپ سطحی، کلیشه‌ای، سیل اسکرین و غلتکی.

چاپ کاغذدیواری

با پیشرفت صنعت چاپ تولید کاغذ دیواری با هر طرح و نقشی امکان پذیر شده است.

 

پیش آمادگی کاغذ دیواری چیست ؟

در مرحله پیش آمادگی، کاغذ دیواری چاپ‌ شده را با لایه ای از نشاسته گندم یا ذرت مرطوب پوشانده و سپس خشک می‌گردد.

کاغذ دیواری آماده

کاغذ دیواری آلبوم هیدروژن شرکت اریادکور .

بسته‌بندی

مرحله آخر بسته‌بندی است. در این مرحله کاغذ دیواری خشک‌ شده با توجه به نوع کاربری سایزبندی وبریده می‌شود. سپس کاغذها به کمک دستگاه رول شده، و ابعاد و دستورالعمل نصب برای آنها انجام می‌شود. در نهایت نیز کاغذها را با پوشش‌های پلاستیکی بسته‌بندی می‌کنند و این دیوارپوش‌ها به بازار عرضه می‌شوند.

 رول های کاغذ دیواری

آماده سازی رول های کاغذ دیواری .

 کاغذ دیواری‌ها هم مثل رنگ دارای مدل‌های مختلف هستند. همه کسانی که انواعی از کاغذ دیواری را به عنوان پوشش دیوارهای فضای موردنظر خود ترجیح می‌دهند، کم و بیش با خصوصیات آن آشنایی دارند. با این حال، انتخاب درست فقط با داشتن دید کلی نسبت به این قضیه قابل دستیابی نیست. برای اینکه بتوانید کاغذ دیواری مناسب را از میان این همه برند و مدل پیدا کنید، باید ابتدا با انواع کاغذ دیواری آشنایی داشته باشید.

بسته‌ بندی کاغذدیواری

تولید کاغذدیواری با پیشرفت صنعت دگرگون شده و باعث ایجاد طرح‌ها و سبک‌های متنوعی شده است.

انواع کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری، پوشش تزیینی است که برای سطوح دیوارهای داخلی در فضاهای دارای کاربری‌های گوناگون به کار می‌رود و جنبه زیبایی شناختی در طراحی داخلی دارد. این نوع پوشش بیشتر به صورت رول یا به صورت متری فروخته می‌شود و به کمک چسب روی دیوار نصب می‌شود.

Living room wallpaper

استفاده از کاغذ دیواری طوسی در دکوراسیون برای القای بیشتر آرامش .

کاغذ دیواری‌ها بصورت ساده یا بافته شده یا دارای الگوهای گرافیکی دیده‌می‌شوند. با توجه به نوع کاغذ دیواری مورد استفاده، روش نصب و نگهداری آن متفاوت خواهدبود.

کاغذدیواری چیست

کاغذ دیواری شرکت اریاد دکور مناسب استفاده در فضای هال و نشیمن .

کاغذ دیواری برجسته

نوع دیگری از کاغذ دیواری وجود دارند که با نام کاغذ دیواری برجسته شناخته می‌شوند. این کاغذ دیواری‌ها همانطور که از اسم‌شان پیداست، دارای نقوشی هستند که برجستگی مشخص داشته و باعث ایجاد بافت می‌شوند. به کمک این کاغذ دیواری‌های جذاب می‌توان یک دیوار ساده را به عنصری خیره کننده تبدیل کرد.

کاغذ دیواری برجسته

کاغذ دیواری با بافت برجسته حس بیشتری را به فضا می‌افزاید .

همچنین به واسطه همین برجستگی‌های جذاب، می‌توان عیوب دیوار را پوشاند. در گذشته عیب این کاغذ دیواری‌ها دشواری در نصب و جداسازی آنها بود و از هر کسی بر نمی‌آمد. اما امروزه بدلیل فناوری‌های مختلف تولید و نصب کاغذ دیواری، این مشکل نیز برطرف شده است.

 

کاغذ دیواری مایع

شاید برای شما جالب باشد که بدانید انواعی از کاغذ دیواری با نام کاغذ دیواری مایع نیز وجود دارند. این کاغذ دیواری‌ها که برخلاف موارد مذکور زیاد شناخته‌‌شده نیستند. مواد سازنده آنها سلولز و فیبر نخی بوده و به همین خاطر با نام مایع شناخته می‌شوند. اجرای این نوع از کاغذ دیواری بصورت مایع می‌باشد.  کاغذ دیواری مایع فاقد مواد مصنوعی و سمی‌ هستند، به سادگی نصب می‌شوند، قابلیت ترمیم در یک بخش خاص را دارند، به عنوان عایق عمل می‌کنند و آنتی استاتیک هستند. البته به خاطر داشته باشید که آب آن‌ها را خراب می‌کند.

کاغذ دیواری مایع

کاغذ دیواری مایع یکی از انواع کاغذ دیواری است که امروزه کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاغذ دیواری فایبرگلس

کاغذ دیواری‌های فایبرگلاس از الیاف شیشه در هم بافته‌شده تولید می‌شوند. این کاغذ دیواری‌ها به خاطر ماهیتی که دارند و همچنین روشی که در تولید آن‌ها به کار گرفته می‌شود از مقاومت بسیار زیادی برخوردارند و سطحی که روی آن نصب می‌شوند را نیز مستحکم تر می‌سازند. کاغذ دیواری‌های فایبرگلاس از آن جا که از متریال‌های طبیعی ساخته می‌شوند، غیر‌سمی‌ هستند. خصوصیت جالب آن‌ها مقاومت در برابر شعله‌های آتش و رنگ آمیزی سطح آنها است.

کاغذ دیواری برجسته

بافت کاغذ دیواری فایبر گلاس بسیار مقاوم است .

کاغذ دیواری بامبو 

کاغذ دیواری‌های مختلف دیگری نیز وجود دارند که از متریال‌های طبیعی مثل بامبو ساخته می‌شوند. این کاغذ دیواری‌ها که هدیه‌ای از دل طبیعت هستند، رنگ خود را برای مدت قابل توجهی حفظ می‌کنند.بامبو به خاطر خصوصیت گندزدایی که دارد از جمع شدن جرم و آلودگی روی سطح دیوار جلوگیری می‌کند. ازجمله معایب این کاغذ دیواری می‌توان به عدم مقاومت آن دربرابر رطوبت، غیرقابل شستشو و قیمت به‌نسبت زیاد آن اشاره کرد. از عیوب دیگر انواع این کاغذ دیواری لبه‌های قابل تشخیص آن است.

کاغذ دیواری بامبو

کاغذ دیواری از جنس بامبو دوستدار محیط زیست بوده و زیبایی به خصوصی دارد .

کاغذ دیواری وینیل 

کاغذ دیواری‌های وینیل هم بسیار معروف هستند. این کاغذ دیواری‌ها یک لایه زیرین، یک لایه فیبر یا کاغذ در میان و یک لایه پوشش نهایی دارند. کاغذ دیواری‌های وینیل در مقابل نور مقاوم می‌باشند، قابل شستشو هستند و دوام بالای آنها استفاده طولانی مدت را فراهم می‌کند.  این کاغذ دیواری‌ها در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها قابل تهیه هستند و حتی می‌توانند بافت متریال‌های مختلف را نیز به نمایش بگذارند.

کاغذ دیواری اکستریم والز 4089

کاغذ دیواری اریادکور با طرح داماسک مناسب استفاده در فضای پذیرایی .

کاغذ دیواری برچسب دار 

به این معنا که برای نصب آن به چسب نیاز نداریم. کاغذ دیواری پشت برچسب‌‌دار به دلیل دارا بودن چسب، زمان کمتری جهت نصب و آماده‌سازی دیوار را نیاز دارد. برای نصب کاغذ دیواری پشت برچسب دار نیاز به نصاب نمی‌باشد و تخصص بالایی نیز لازم ندارد و خودتان می‌توانید با دقت و حوصله از عهده آن بربیایید. طبیعتا از این نظر هزینه و قیمت کمتری دارد. نصب کاغذ دیواری معمولی نیاز به چسب دارد که بنابراین وسایل و ابزار مخصوص به خود را می‌طلبد، که پس از پایان کار نیاز به تمیز کاری و جمع کردن وسایل نصب کاغذ دیواری می‌باشد.

کاغذ دیواری برچسب دار

نمونه ای از کاغذ دیواری برچسب دار که سطح آن بافت دارد .

کاغذ‌ دیواری برچسب دار مانند انواع معمولی آن دارای تنوع طرح و رنگ گسترده می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی طرح دلخواه خود را با توجه به دیزاین و دکوراسیون فضا انتخاب کنید. کاغذ دیواری پشت برچسب‌ دار از جنس PVC است وبه دلیل عدم وجود کاغذ صددرصد قابل شستشو میباشد.

کاغذ دیواری برچسب دار

کاغذ دیواری های براق که دارای برچسب نیز هستند .

کاغذ دیواری برچسب دار را می‌توانید در فضاهای مرطوب مانند سرویس بهداشتی استفاده کنید. این نوع از کاغذ دیواری‌ها بر روی سطوح و قدیمی‌ که نیاز به بازسازی و تعمیر دارند استفاده می‌شوند. برای مثال بر روی کابینت‌ها و درب‌های قدیمی‌ و یا کاشی‌های کهنه و از مد رفته بچسبانید و یک دیزاین و طرح جدید را به منزل یا دفتر محل کارتان ببخشید. 

کاغذ دیواری برچسب دار

کاغذ دیواری برچسب‌دار از انواع دیوارپوش مناسب استفاده بر روی کاشی یا سرامیک .

انواع کاغذ دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری‌های کلاسیک (قدیمی) با عناصر و نقوش دوره‌های زمانی بزرگ مشخص می‌شوند. امروزه کاغذ دیواری‌های کلاسیک براساس طرح‌های مدرن تلفیق می‌شوند.

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 4095

کاغذ دیواری اریا دکورمناسب استفاده بر روی دیوار شاخص .

نکته جالبی که این روزها دیده می‌شود تلفیق سبک مدرن و کلاسیک است.

کاغذ دیواری سنتی

کاغذ دیواری سنتی به سبک چینی .

این کاغذ دیواری‌ها تقریبا در هر فروشگاه مربوط به محصولات دکوری یافت می‌شوند و معمولا قیمت مناسبی هم دارند. اما این نوع از کاغذ دیواری در برابر نور خورشید رنگ خود را از دست می‌دهد و قابل شستشو هم نیست. کاربرد این کاغذ دیواری‌ها در اتاق خواب و اتاق غذاخوری بیشتر است.

 

کاغذ دیواری سنتی

یکی از شناخته‌شده ترین انواع کاغذ دیواری، کاغذ دیواری سنتی است.این کاغذ دیواری در دو نوع ساده و دوبل وجود دارد، نوع ساده آن تک لایه است و نوع دوبل آن دو لایه دارد. بیشتر کاغذ دیواری‌ها جنس سلولزی دارند.

کاغذ دیواری طرح طبیعت

کاغذ دیواری طرح طبیعت مناسب استفاده در فضای هال یا پذیرایی .

کاغذ دیواری پارچه ای 

یکی دیگر از متریال‌هایی که در تولید کاغذ دیواری کاربرد دارد، پارچه است. انواع مختلفی از منسوجات در تولید کاغذ دیواری به کار می‌روند. کاغذ دیواری‌های پارچه‌ای از بروز آتش سوزی تا حد زیادی جلوگیری می‌کنند، خیلی دیرتر از سایر کاغذ دیواری‌ها لکه بر می‌دارند و مهم تر از همه مانند یک عایق روی سطح دیوار عمل می‌کنند. عیب این کاغذ دیواری‌ها نصب به نسبت سخت آنها روی سطح دیوار است و از طرفی به نسبت قیمت بسیار بیشتری دارند.

کاغذ دیواری پارچه‌ای

کاغذ دیواری پارچه‌ای نمونه‌ای از انواع کاغذ دیواری های مدرن

کاغذ دیواری نبافته

همان طور که از نامشان پیداست، این کاغذ دیواری‌ها بافت ندارند. این مدل دقیقا مثل منسوجات بی‌بافت است و بدون بافت تولید می‌شود. کاغذ دیواری‌های نبافته از جدیدترین انواع موجود در بازار به شمار می‌روند و خصوصیات منحصر به فردی دارند. برای مثال، هرگز پاره نمی‌شوند، به سادگی تمام قابل نصب هستند. همچنین بطور کلی کش نمی‌آیند و در نتیجه، تغییر سایز نمی‌دهند. البته این کاغذ دیواری‌ها قابل شستشو نیستند و معمولا درمقایسه با انواع دیگر، قیمت بیشتری هم دارند.

کاغذدیواری نبافته

کاغذ دیواری نبافته کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت کاغذ دیواری

قیمت تمام‌ شده انواع کاغذ دیواری برچسب‌دار نسبت به کاغذ دیواری معمولی پایین‌تر است. این نوع از کاغذ دیواری قابل استفاده در راه‌پله‌ها، دیوار‌های پارکینگ و غیره می‌باشد. اگر ظاهر براق و پلاستیکی آن برای شما تکراری نشود کاغذ دیواری است که برایتان سال‌ها کار می‌کند.

قیمت کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری بسته به نوع جنس و قابلیت شستشویی آن قابل تغییر می‌باشد .

محل‌های قابل نصب

کاغذ دیواری‌های مختلف به سادگی بر روی سطوح صاف قابل نصب است. سطوح صاف می‌تواند دیوار رنگ پلاستیک، دیوار رنگ روغن، دیوارهای گچی، کابینت آشپزخانه، کاشی و سرامیک حمام و سرویس بهداشتی، سنگ، درب و کمد چوبی، داخل کمد، شیشه‌ها، میز و اثاثیه قدیمی‌ باشد.

Bedroom wallpaper

کاغذ دیواری به اتاق خواب روح تازه ای می بخشد .

کاغذ دیواری، پوشش زینتی و کاربردی برای دیوارهاست. کاغذ دیواری‌ها ورق‌های بلند کاغذی هستند که توسط شابلون، رنگ آمیزی شده یا با طرح‌های انتزاعی چاپ شده‌اند. اگر کاغذ دیواری را متناسب با خودتان انتخاب کرده‌باشید، و اقدامات مناسب برای نصب آن انجام شود، می‌توانید رابطه طولانی و شادی با کاغذ دیواری خود برقرار کنید .

wallpaper damask

 

 

نگاهی به گذشته کاغذ دیواری

کاغذ دیواری بلافاصله پس از معرفی کاغذسازی به اروپا در اواخر قرن پانزدهم توسعه یافت. اگرچه اغلب تصور می‌شود که چینی‌ها کاغذ دیواری را اختراع کرده‌اند، اما هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد این کاغذ دیواری زودتر از زمان ظهور آن در اروپا، در آسیا مورد استفاده عمومی‌، قرار گرفته‌ است.

کاغذ دیواری کلاسیک

نمونه ای از طرح گل های رونده در سبک کلاسیک .

اولین کاغذ دیواری‌ها در انگلستان و فرانسه بصورت نقاشی و با استفاده از شابلون بوجود آمدند. در طول قرن هفدهم، تکنیک‌های تزئینی شامل چاپ بلوک و گله کردن نیز اجرا می‌شد، فرآیندی که در آن پشم پودری یا پودرهای فلزی، روی کاغذی پخش می‌شد که طرح روی آن با چسب یا لاک دیر خشک‌شونده کشیده‌ شده بود. قدیمی‌ترین نمونه کاغذ دیواری تقریباً در سال ۱۶۸۰ ساخته شد.

رونق صنعت کاغذ دیواری از قرن ۱۸ تا به امروز ادامه‌دار بوده‌ است. در طی این رونق تغییراتی در چاپ و طرح های متفاوت کاغذ دیواری بوجود آمده‌ است.

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 228

کاغذ دیواری اریا دکور .

کاغذ دیواری به روایتی دیگر

شما با استفاده از متریال‌های متنوع و ساده می‌توانید تأثیر زیادی روی دکوراسیون منزل بگذارید. یکی از آنها پوشش دیوار‌هاست که می‌تواند بصورت رنگ و یا کاغذ دیواری باشد.

 

همانطور که اشاره کردیم کاغذ دیواری مدت زیادی است که در بین مردم رواج دارد، اما فناوری‌های جدید باعث‌ شده این مواد تزئینی کلاسیک به صورت دیگری جدا از تزئینات، مورد استفاده قرار بگیرند . بطوری که امروزه از نظر بافت، طرح و رنگ انواع بسیار متنوعی در بازار وجود دارد.

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 3013

کاغذ دیواری اریا دکور مناسب استفاده در فضای پذیرایی .

 

بنابراین از کجا باید شروع کرد و چرا در وهله اول دکوراسیون، کاغذ دیواری را انتخاب کنید؟

این مطلب ویژگی‌های اصلی را که باید قبل از پوشش دیوار با کاغذ دیواری، مدنظرتان باشد را پوشش می‌دهد.

دیوارپوش‌ها نه تنها به دلیل اهمیت زیبایی شناختی، بلکه برای افزایش دوام دیوارها و سقف شما ضروری هستند. تصور غلطی که عامه مردم در مورد کاغذ دیواری دارند این است که پس از اجرا، برای همیشه درگیر آن خواهیم بود.پ

کاغذ دیواری سرویس بهداشتی

کاغذ دیواری راه راه و فضایی رویای در سرویس بهداشتی .

با این حال، با پیشرفت‌های اخیر، کاغذ دیواری‌ها همراه چسب‌هایی که به راحتی جدا می‌شوند، بدون ایجاد آسیب شدید به دیوارها، عرضه می‌شوند. چه بخواهید کاغذ دیواری را در خانه یا محل کار یا رستوران اجرا کنید یا در اتاق نشیمن یا اتاق غذاخوری، یک دیوار یا در کل فضا، طرح‌های بی پایانی پیش رو دارید.

کاغذ دیواری چیست

انواع کاغذ دیواری‌های امروزی در طرح‌ها و نقش‌های مختلف تولید می‌شوند.

چرا کاغذ دیواری را انتخاب کنید و متوجه بشویم که کاغذ دیواری چیست ؟

کاغذ یواری که امروزه از آن به عنوان دیوارپوش نیز یاد می‌شود (زیرا همه آنها اکنون از کاغذ ساخته نمی‌شوند)، یک راه مقرون به صرفه برای تغییر فضای داخلی شما است.

تزئین با کاغذ دیواری راهی برای تغییر فضای داخلی بدون تعهد زیاد است. تصور کنید که می‌خواهید هر چند سال یکبار فضای خود را تغییر دهید. پس کاغذ دیواری، مقرون به صرفه تر ایجاد تغییرات کلی در منزل به کمک بنا و نجار می‌باشد.

Living room wallpaper

نمایی از کاغذ دیواری مدرن در دکوراسیون سبز کله غازی .

کاغذ دیواری عمق زیادی را به فضا می‌افزاید. می‌تواند حس سرزندگی و گرمای عمیقی در خانه و فضای شما القا کند. همچنین به خاطر تنوع بالای آن می‌توانید مطمئن باشید آن چیزی که واقعا می‌خواهید را پیدا خواهید کرد.

کاغذ دیواری گلدار

کاغذ دیواری اریا دکور با طرح گلدار مناسب فضای اتاق خواب و هال و نشیمن .

کاغذ دیواری الهام بخش است

درست همانطور که یک لباس نمونه ای از استایل فرد است، انتخاب کاغذ دیواری برای فضای داخلی نیز چنین است. انتخاب کاغذ دیواری شخصیت فضای شما را مشخص می‌کند و میزان خلاقیت و نبوغ شما را در دکوراسیون منزل نشان می‌دهد. به عبارت دیگر شما می‌توانید با انتخاب مناسب کاغذ دیواری با فضای داخلی خود یک اثر هنری خلق کنید.

کاغذ دیواری کد 4082

کاغذ دیواری اریا دکور با طرح گلدار رونده .

کجا باید از آن استفاده کرد؟

اگر بودجه‌ای که دارید کمتر از اجرا کاغذ دیواری برای کل خانه است، وحشت نکنید. طراحان ما در واقع عاشق استفاده از دیوارپوش روی یک دیوار (استراتژیک) در اتاق هستند. آن‌ها این کار را برای ایجاد دیوارهای برجسته یا نقاط کانونی در یک فضا پیشنهاد می‌کنند.

Living room wallpaper

اجرای سبک مینیمالیسم به کمک کاغذ دیواری طرح آجری .

بعد از اینکه تصمیم به استفاده از کاغذ دیواری گرفتید اکنون باید مقدار مورد نیاز را محاسبه کنید. تجربه ثابت کرده که حتما یک یا دو رول بیشتر از مقدار مورد نیازتان خریداری کنید.

کاغذ دیواری کد 260

کاغذ دیواری اریا دکور با طرح گلدار ترکیبی .

کاغذ دیواری برای طراحی داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه یکی دیگر از آثار هنری جالب است و تصاویر کاغذ دیواری معمولاً انعکاسی از مواد غذایی هستند. تصاویر غذا، نیمی‌ از نبرد طعم را در ذهن به ارمغان می‌آورد و آن را خوش طعم‌تر می‌کند.

کاغذ دیواری آشپزخانه

جلوه زیبای کاغذ دیواری طرح سنگ در آشپزخانه .

جای تعجب نیست که چرا سالن‌ها، رستوران‌ها و هتل‌ها صرف نظر از طعم غذا، تصاویر زیبایی از غذای تازه و شاداب دارند. تصاویر کاغذ دیواری می‌توانند مدام در حال تغییر باشند و با توجه به تغییر سلیقه شما انتخاب شوند.

کاغذ دیواری پتینه

کاغذ دیواری های طرح پتینه و ساده را می توان در تمامی فضاها مورد استفاده قرار داد .

کاغذ دیواری در اتاق کودک

یکی دیگر از روندهای محبوب، تکامل کاغذدیواری‌های مهدکودک و کاغذدیواری‌های کودکان است. این کاغذ دیواری‌ها می‌توانند آموزشی باشند یا آرزویی برای تمرکز روی رویاهای کودک شما یا حتی در مورد بزرگ شدن او باشد که نقاط عطف زندگی او را مشخص می‌سازد. همچنین می‌توانند شامل تصاویر کارتونی باشند که فضایی شاد را به تصویر می‌کشد.

کاغذ دیواری آبرنگی

کاغذ دیواری های اریا دکور مورد استفاده در اتاق خواب دخترانه .

کاغذ دیواری برای طراحی داخلی اتاق خواب

دیوارهای اتاق خواب جزء آخرین و اولین چیزهایی هستند که هر روز می‌بینید. الگوهای پاستلی گلدار یا نقوش ریز همیشه پرطرفدار هستند زیرا ذهن فرد را آرام می‌کنند.

Bedroom wallpaper

نمونه ای شبیه به کاغذ دیواری آلبوم هیدروژن کد ۵۰۱۸

در نهایت، طراحی کاغذ دیواری و انتخاب تصاویر کاغذ دیواری نه تنها بر تحول ذهنیت شما، بلکه بر اطرافیان شما نیز تأثیر عمیقی می‌گذارد.

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری های اریا دکور مناسب اتاق خواب

از کجا بخریم؟

امروزه خرید کاغذ دیواری را در هر محله و شهری که باشید، می‌توانید به راحتی انجام دهید. اما برای داشتن یک کاغذ دیواری دقیقا متناسب با خواسته‌تان، که جنس و دوام خوبی هم داشته‌ باشد، بهتر است به نمایندگی‌های معتبر فروش کاغذدیواری مراجعه کنید. در صورت خرید اینترنتی، مشخصات کاغذ دیواری را با دقت مطالعه کنید. و روش نصب مناسب با همان نوع را هم اجرا کنید.

فروشگاه کاغذ دیواری

فروشگاه های معتبر کاغذ دیواری در سراسر کشور ارائه دهنده کاغذ دیواری های اریا دکور 

کاغذ دیواری‌های برتر

دنیای متریال کاغذ دیواری‌ها به خودی خود دنیایی بزرگ و گیج‌کننده است. انتخاب می‌تواند بسیار سخت باشد و قیمت هم از گزینه‌های بسیار ارزان تا موارد بسیار گران، با توجه به بافت و طرح متفاوت است.

کاغذ دیواری‌های پست تلویزیون

امروزه کاغذ دیواری‌ها در فضاهای مختلفی همانند پشت تلویزیون مورد استفاده قرار می‌گیرند .

انواع وینیل

کاغذ دیواری‌های وینیل از مواد طبیعی ساخته می‌شوند و مهم‌ترین خاصیت آن‌ها ضدآب بودنشان است. در مناطق مرطوب مانند حمام و سرویس بهداشتی بسیار پرطرفدار هستند. همچنین بهتر است برای اتاق فرزندتان از کاغذ دیواری وینیل استفاده کنید.

کاغذدیواری حمام

کاغذ دیواری های ضدآب را می توان برای سرویس بهداشتی نیز مورد استفاده قرار داد.

کاغذ دیواری طرح چوبی در صنعت کاغذ دیواری چیست ؟

نوعی از کاغذ دیواری است که طرح چوب دارد. گویی یک قسمت از خانه شما با پوشش چوب تزئین شده است.

کاغذ دیواری طرح چوب

کاغذ دیواری‌های طرح چوب یکی از محبوب‌ترین انواع کاغذ دیواری‌هاست.

کاغذ دیواری پارچه ای در صنعت کاغذ دیواری چیست ؟

جنس این دیوارپوش‌ها بصورت بافت است و انتخاب آنها به سلیقه شما مربوط می‌شود. کاغذ دیواری پارچه‌ای به فضا عمق زیادی می‌بخشد و طراحان ما برای گرم‌کردن فضا آن‌ها را پیشنهاد می‌کنند.

کاغذ دیواری پارچه ای

کاغذ دیواری پارچه‌ای از مدرن‌ترین و گران‌ترین انواع کاغذ دیواری‌ها

کاغذ‌های براق در شناخت کاغذ دیواری چیست ؟

این نوع دیوارپوش همانطور که از اسمش پیداست سطح صاف و درخشانی دارد و بیشتر به عنوان کاغذ دیواری لوکس برای روشن‌تر نشان‌دادن فضا استفاده می‌شود.

کاغذ دیواری براق

نمونه ای از کاغذ دیواری براق و اجرای آن روی سطح

بجز کاغذ دیواری‌های فوق، دسته‌های دیگری از کاغذ دیواری مانند کاغذ دیواری‌های چمنی، کاغذ دیواری‌های بامبو، کاغذ دیواری‌های گله، کاغذ دیواری‌های فومی و کاغذ دیواری‌های فلزی وجود دارد و این لیست در نتیجه نوآوری‌های مداوم افزایش می‌یابد.

نکته: برای اجرا کاغذ دیواری حتما از یک نصاب حرفه ای کمک بگیرید. در غیر اینصورت حتی اگر طرح مطابق سلیقه شما باشد ممکن از پایان کار راضی نباشید.

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 3025

کاغذ دیواری اریا دکور که مناسب فضای غذاخوری، هال و اتاق خواب

چند نمونه کاغذ دیواری برای شناخت اینکه کاغذ دیواری چیست ؟

حالا آماده اید که کل فضای خود را کاغذ دیواری کنید؟ یا اینکه صرفاً روی یک دیوار کلیدی آن را نصب می‌کنید، تا مهمانان شما را، در حالی که وارد یک فضای خاص می‌شوند، شگفت زده کند؟

Bedroom wallpaper

نمای زیبای کاغذ دیواری گلدار در اتاق خواب .

 

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 3010

کاغذ دیواری اریا دکور  مناسب فضای پذیرایی و هال

 

کاغذ دیواری اکستریم والز کد 3013

کاغذ دیواری اریادکور مناسب استفاده بر روی دیوار شاخص

 

تاریخ انجام پروژه: 27/10/1398

مدت زمان اجرای پروژه: 3روز

ابزارهای استفاده شده:

  • کاغذ دیواری
  • کفپوش
  • کناف
  • لمینت
  • پارکت

آخرین مقالات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.