فروش ویژه کاغذ دیواری ایتالیایی تا 50% تخفیف همین حالا سفارش دهید

طراحی اتاق خواب نشیمن

ایده یک اتاق نشیمن لوکس می تواند در تصور یک نفر به دیگری بسیار متفاوت به نظر برسد. شاید شما ممکن است اتاقی سنتی را ببینید که با دکور، لوستر، سینی‌های پرده‌دار و پرده‌های سنگین تزیین شده است،

طراحی اتاق خواب نشیمن

ایده یک اتاق نشیمن لوکس می تواند در تصور یک نفر به دیگری بسیار متفاوت به نظر برسد. شاید شما ممکن است اتاقی سنتی را ببینید که با دکور، لوستر، سینی‌های پرده‌دار و پرده‌های سنگین تزیین شده است، یا شاید سالن لوکس رویایی شما فضایی مدرن باشد که با وسعت عظیم شیشه‌ای احاطه شده است، با مبل‌های خطی و صندلی‌های برجسته زیبا . اتاق ایده‌آل شما هر چه باشد، ما در این مجموعه از ایده‌های اتاق نشیمن لوکس چیزی برای مطابقت با هر سلیقه و اندازه اتاق داریم. مجموعه عظیمی از چیدمان‌های کامل، ایده‌های دکور پیشرفته، طرح‌های نورپردازی باشکوه، مبلمان خیره‌کننده و پرده‌های مجلل همراه با برخی ویژگی‌های معماری خیره‌کننده را کاوش کنید.

یک اتاق با سقف بلند را تا بالای آن پر کنید. در این فضای نشیمن مجلل رفیع، یک جفت قفسه کتاب با ابهت را می یابیم که تا بالای هر طرف یک سینه دودکشی عظیم بالا می روند.

یک دیوار با ویژگی لوکس در طرح خود طراحی کنید. این دیوار سر به فلک کشیده کوارتزیتی که تا خروارها می رسد، نقطه کانونی خیره کننده ای را در یک اتاق با پلان باز ایجاد می کند.

آسمان یا حداقل اتاق نشیمن خود را با یک لوستر مدرن و چشم نواز روشن کنید. این چیدمان نورپردازی خاص از اشکال با اندازه های مختلف برای ایجاد چیزی شبیه به یک نمایش آتش بازی جشن استفاده می کند.

با متالیک فوق العاده به نظر برسید. این سه‌گانه میز قهوه‌خوری مدرن اواسط قرن ، درخشش طلایی مجللی را به طرح می‌آورد. دو چراغ آویز ناهارخوری تم متالیک پشت مبل را ادامه می دهند.

طراحی اتاق خواب نشیمن

حتی می توانید با یک دیوار متالیک جلوه کنید. این یکی به منطقه بندی یک فضای چند منظوره کمک می کند

طرح رنگی منسجم ایجاد کنید. یک پایه خنثی پیچیده را در نظر بگیرید که می توان آن را با یک فرش رنگارنگ، کوسن ها و مبلمان برجسته مانند این اتاق نشیمن خاکستری تازه کرد

هر اتاق نشیمن مینیمالیستی یک گاراژ اتومبیل در آن نخواهد داشت، اما این اتاق دارای گاراژ اتومبیل است. با پایین نگه داشتن نویز بصری، می توانید از چیزهایی که شما را خوشحال می کند لذت بیشتری ببرید.

تاریخ انجام پروژه: 27/10/1398

مدت زمان اجرای پروژه: 3روز

ابزارهای استفاده شده:

  • کاغذ دیواری
  • کفپوش
  • کناف
  • لمینت
  • پارکت

آخرین مقالات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.