فروش ویژه کاغذ دیواری ایتالیایی تا 50% تخفیف همین حالا سفارش دهید

دیوار اتاق نشیمن را چطور تزیین کنیم؟

دیوار اتاق نشیمن را چطور تزیین کنیم؟ اتاق نشیمن نقش اصلی و نقطه کانونی را در هر خانه ای بازی میکند بنابراین نوع تزیینات و دکوراسیون آن تأثیر زیادی در زیبایی و جذابیت خانه خواهد داشت. دیوارها در اتاق نشیمن یکی از اصلی ترین و چشمگیرترین نقاط هستند بخصوص اینکه با انتخاب یک دیوار بعنوان… ادامه خواندن دیوار اتاق نشیمن را چطور تزیین کنیم؟

دیوار اتاق نشیمن را چطور تزیین کنیم؟

دیوار اتاق نشیمن را چطور تزیین کنیم؟

اتاق نشیمن نقش اصلی و نقطه کانونی را در هر خانه ای بازی میکند بنابراین نوع تزیینات و دکوراسیون آن تأثیر زیادی در زیبایی و جذابیت خانه خواهد داشت. دیوارها در اتاق نشیمن یکی از اصلی ترین و چشمگیرترین نقاط هستند بخصوص اینکه با انتخاب یک دیوار بعنوان دیوار مستقل و انتخاب دکوراسیونی خاص برای آن میتوان زیبایی آن را دوچندان کنیم. در این مطلب سعی میکنم تا ایده های کاربردی و مفیدی را برای تزیین دکور دیوار نشیمن و پذیرایی معرفی کنم.

 

 

تزیین دیوار اتاق نشیمن

 

 

 

انتخاب تابلوهایی با سایز بزرگ برای دیوار اتاق نشیمن

جسور باشین و با انتخاب تابلوهایی در ابعاد بزرگتر به دیوار اتاق نشیمن جذابیت و جلوه بیشتری بدین. انتخاب قطعات هنری با سایز بزرگ مدتهاست که برای تزئین استفاده میشه و میتونه برای داشتن یک خانه زیبا کمکتون کنه، و همچنین میتونه در ایجاد دکوراسیون خاص برای منزلتون اثر زیادی داشته باشه.

 

طراحی دکور دیوار پشت شومینه در اتاق نشیمن

شومینه یکی از وسایلیه که حتی اگه دکوری باشه هم میتونین ازش بعنوان یک ایده جذاب و دلچسب برای دکوراسیون داخلی خونه استفاده کنین. دیوار پشت شومینه مثل دیوار پشت تلوزیون یا تخت خواب یکی از دیوارهای اصلی و چشمگیر برای تزیین دکور نشیمن هست. بنابراین با انتخاب پوشش خاص مثل چوب، انواع سنگ و سرامیک، سفال و حتی قرار دادن شلف یا فضایی برای نگه داری هیزم، میشه طوری تزیینش کنیم که از سایر دیوارها مجزا بنظر برسه.

 

 

تزیین دیوار نشیمن با کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ایده خوبی برای تغییر دکوراسیون خونست. انتخاب کاغذ دیواری با طرح و رنگهای خاص برای همه یا یکی از دیوارهای اتاق نشیمن ظاهر خونه رو جذاب و زیباتر میکنه. استفاده از کاغذ دیواری برای دیوار پشت تلوزیون یا شومینه و یا یکی از دیوارهای مستقل خونه ایده خوبی برای تزیین دکور اتاق نشیمن هست.

 

 

 

ایجاد گالری دیواری برای اتاق نشیمن

معمولا عکس ها همیشه توجهمون رو جلب میکنن چه زمانی که اونها رو روی میز قرار بدیم و چه وقتی که به دیوار نصب کنیم. پس بهتره چند عکس مورد علاقه هنری، شخصی و خونوادگی رو با انتخاب فریم مناسب یا ظاهر کردن روی تخته شاسی برای ساخت یک گالری دیواری زیبا روی دیوار اتاق نشیمن در نظر بگیرید. طراحی دکور دیوار نشیمن با ساخت آلبوم دیواری یک ایده جالب و چشمگیر خواهد بود.

 

تاریخ انجام پروژه: 27/10/1398

مدت زمان اجرای پروژه: 3روز

ابزارهای استفاده شده:

  • کاغذ دیواری
  • کفپوش
  • کناف
  • لمینت
  • پارکت

آخرین مقالات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.